Kontakt

Blog powstał dla osób szukających informacji o ikonach oraz poświęcony jest technice wykonywania ikony. Mam nadzieję, że zawarte na nim treści przysłużą się wielu osobom. Jeżeli potrzebujesz pomocy, porady napisz do mnie, postaram się pomóc w miarę posiadanych zdolności.

Kolaże2

Pisana  ikona może być też pięknym prezentem. Ofiarować ją można z okazji ślubu, chrztu lub innej okazji, a dla osoby wierzącej z pewnością będzie wyjątkowym darem. Sama jeżeli tylko mogę to ofiarowuję ikony przy rodzinnych okazjach.

Ikona ma swoją wielką rolę we wprowadzaniu nas w świat wiary. Często towarzyszy od narodzin dziecka, jako ikona jego świętego patrona lub anioła stróża. Podarowana na nową drogę życia przy ślubie, kiedy dzieci opuszczają dom rodzinny lub przy innej okazji. Taka ikona z pewnością będzie przechowywana w rodzinie i przekazywana z pokolenia na pokolenie, stanowiąc cenną pamiątkę rodzinną.

Możliwe jest zamówienie ikony. Proces pisania ikony tradycyjną techniką tempery jajowej to długotrwałe prace warsztatowe. W związku z tym czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi ok.2 miesiące lub więcej. Cena ikony jest ustalana indywidualnie, w zależności od wielkości i formatu ikony, złożoności przedstawienia (ilości postaci, tła, zdobienia szat itp.) oraz ilości złoceń. Zaznaczam, że złocenia wykonuję wyłącznie prawdziwym złotem płatkowym.

Ikony napisane przeze mnie otrzymują certyfikat. W certyfikacie zamieszczam informacje o sposobie wykonania ikony zgodnie z kanonem  oraz techniką pisania ikon. Śledząc moją stronę można również zapoznać się z techniką i pracą jaką wykonuję, dzięki temu gwarantuję, że wykonana ikona jest autentyczna. W pisanie ikony wkładam całe swoje serce a największą nagrodą jest jej ukończenie.

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować napisz do mnie na adres:

agnieszka@akukielka.pl,

lub tel. 695 140 771,

lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej.

Serdecznie zapraszam.